تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://esteghlal7.vcp.ir


/post/archive/1391/1
/post/archive/1390/12
/post/archive/1390/11
/post/archive/1390/10
/post/archive/1390/9
عنوان : سوزش رسانه ها لنگی بعد از رفتن فرهاد هم اکنون ادامه دارد
متن :

فرهاد مجیدی اسطوره باشگاه استقلال بنا به دلایلی از استقلال جدا شد تا اینکه فرصت  برای رسانه ها و افرادی که مرتب از درخشش فرهاد در استقلال به خصوص مقابل پرسپولیس ازرده می شدن رسید تا اینکه از استفاده از دروغ ها و تهمت های نظیر فرهاد استقلالی را به پول اعراب فروخت تا قضیه اختالافات مجیدی با کادر فنی و مدیریت باشگاه ادامه داشت تا اینکه تمامی  حرف ها و تهمت های که زده شد با صحبت  های خود فرهاد مجیدی و مدارکی که فتح الله زاده رو کرد یکی یکی تکذیب شد و همگان به این باور رسیدن که این  چیز ها شایعاتی بیش نیستند . و جالب بدونین که ول کن هم نیستن  دوست دارن هر جوری شده  شخصیت فرهاد مجیدی رو خراب  کنن  در تازه ترین مطلب خود اورده اند که کیروش و قطبی  هیچ وقت مجیدی را نمی خواستند اما به خاطر اینکه هوادارن استقلال ناراحت نشن انو به تیم ملی دعوت می کردن . وقعا که این افراد هنوز که هنوزه دارن سوزش خودشونو نشون میدن به این مطلبی که زیر واستون گذاشتمه دقت کنین و خوب بخونینش:اثبات ادعاهای کی‌روش و قطبی در مورد مجیدی


خراسان ورزشی - مورخ چهارشنبه 1390/10/28 شماره انتشار 18034

فرهاد مجیدی برای چهارمین بازی پیاپی (شامل سه بازی رسمی) پایش در الغرافه قطر به گل باز نشد تا به نوعی در آن سوی آب‌ها طلسم شده باشد. در بازی شنبه شب با القطر، فرهاد موقعیت‌های خیلی زیادی هم نداشت و اساسا کمتر پاس سالمی به او می‌رسید ولی بازیکن برزیلی الغرافه که به مراتب آماده‌تر از مجیدی به نظر می‌رسید قفل دروازه القطر را باز کرد تا تیم جدید مجیدی چند پله در جدول رده‌بندی صعود کند. اما دلیل ناکامی فرهاد در قطر چیست؟ برونو متسو به مجیدی اعتقاد خاصی دارد و حتی در این شرایط هم از او راضی است ولی به هر حال مدیران الغرافه که حدود یک میلیارد و صد میلیون تومان (به پول ما) برای فرهاد هزینه کرده‌اند از او انتظار گلزنی دارند. انتظاری که تا امروز برآورده نشده است. در مورد موفقیت‌های مجیدی در استقلال و ناکامی‌اش در الغرافه می‌توان به حرف‌های قطبی و کی‌روش هم استناد کرد. کی‌روش واقعا مجیدی را نمی‌خواست ولی این مسئله را علنی نکرد چون می‌دانست هواداران استقلال ناراحت می‌شوند و شاید تیم ملی را حمایت نکنند. او کاری کرد که خود مجیدی عطای ماندن در تیم ملی را به لقایش بخشیده و خداحافظی کند. قبل از کی‌روش هم افشین قطبی اعتقاد داشت مجیدی بازیکن ملی نیست. قطبی می‌گفت: «در تیمی چون استقلال همه در خدمت مجیدی هستند و به نوعی برای او بازی می‌کنند اما در تیم ملی اصلا این‌گونه نیست و اینجا 5، 6 بازیکن هم‌تراز مجیدی هستند.» حرف‌های قطبی کم‌کم با حضور مجیدی در الغرافه ثابت می‌شود. جایی که مثل استقلال همه در خدمت مجیدی نیستند. در مورد او انگار باید حق را به یکی از مربیان استقلال داد که می‌گفت: «هیچ تیمی برای مجیدی استقلال نمی‌شود و هیچ بازیکنی هم برای استقلال فرهاد مجیدی نمی‌شود.»و حالا یه مطلب دیگه از همین خبر گزاری :

پشت‌ پرده اختلاف مجیدی با استقلالی‌ها پول، معاونان فتح‌ا...زاده و شعارهای هواداران

خراسان ورزشی - مورخ چهارشنبه 1390/10/28 شماره انتشار 18034
فرهاد مجیدی در نیم‌فصل اول لیگ امسال بعد از مجتبی جباری (که یک ستاره بود) موثرترین بازیکن استقلال محسوب می‌شد اما انتقال ناگهانی او به الغرافه قطر همه هواداران استقلال را شوکه کرد. طبعا یک عامل اصلی این انتقال می‌تواند مسائل مالی باشد. حتی اگر بپذیریم فرهاد مجیدی جزو فوتبالیست‌های ثروتمند ایران است باز هم نمی‌توانیم بگوییم او باید چشم بر یک میلیارد و صد میلیون پول آن هم برای 5 ماه ببندد. عامل بعدی جدایی فرهاد مسائل مربوط به دخترش بود که حتما در جریان قرار دارید اما آیا این مسائل تمام دلایل جدایی مجیدی را تشکیل می‌داد؟ آیا او مشکل دیگری نداشت؟

مشکل فرهاد با معاونان فتح‌ا...زاده
فرهاد مجیدی از مدت‌ها قبل با 2 نفر از معاونان استقلال اختلاف داشت و اصلا با آن‌ها حرف نمی‌زد. یکی از این دو نفر نظری‌جویباری رفیق صمیمی قلعه‌نویی است و دیگری علی امیری که به نوعی معاون دکتر امیدوار رضایی هم محسوب می‌شود و نماینده او در استقلال است. امیری در این ارتباط می‌گوید: «مشکل فرهاد اصلا با من نبود و ما حتی سلام و علیک هم می‌کردیم. فرهاد به من حساس نبود اما در مورد دیگران نمی‌دانم.» نظری‌جویباری هم منکر تمام مسائل می‌شود اما مجیدی بارها در گفت‌وگو با علی فتح‌ا...زاده از او خواسته بود که جویباری را کنار بگذارد. نقل قولی هم از سوی رضا عنایتی در این مورد بر سر زبان‌ها افتاد که البته تکذیب شد. گویا ادعا شده بود که جویباری بعد از داربی آخر قرمز و آبی (3 – صفر) به عنایتی گفته اگر تو جای مجیدی بودی ما پرسپولیس را 6 تایی می‌کردیم! البته عنایتی به شدت این مسئله را تکذیب می‌کند و می‌گوید: «قسم می‌خورم که نظری چنین حرفی به من نزد و اصلا این حرف‌ها بین ما رد و بدل نشده است.»

مجیدی یادت باشه ...
گویا فرهاد مجیدی شرط کرده بود که معاونان فتح‌ا...زاده باید بروند البته بد نیست بدانید که فرهاد از اتفاق‌های روی سکوها هم دلخور است. در یکی از بازی‌های استقلال (بعد از جدایی مجیدی) برخی از تماشاگران شعار می‌دادند: «مجیدی یادت باشه، فتح‌ا...زاده سرورته» فرهاد این شعارها را از طریق برنامه 90 شنیده و به شدت دلخور شده بود. بعد از این اتفاق‌ها هم خبر رسید او بندی را در قراردادش با استقلال گنجانده که‌ می‌تواند بعد از اتمام قرارداد با الغرافه به جمع آبی‌ها برنگردد و در واقع تصمیم آخر با خود اوست. گویا مجیدی می‌خواهد در آن زمان شرایط را بسنجد. طبعا اگر قلعه‌نویی به استقلال برگردد یا معاونان فتح‌ا...زاده بمانند مجیدی به جمع آبی‌ها برنمی‌گردد. او البته در زمستان 89 گفته بود که همین امسال از فوتبال خداحافظی می‌کنم اما انگار فصل 92 - 91 را باید آخرین سال فوتبالی مجیدی دانست. بازیکنی که خیلی سخت است در ایران پیراهنی به جز پیراهن آبی استقلال را بر تن کند.خوب حالا شما چه فکر می کنین ؟

چیزی که هیچ وقت  ما رو تحت تاثیر قرار نخواهد داد محبوبیت وبزرگی فرهاد و اسطوره بودن فرهاد میباشد  و همه ما باید هوشیار باشیم که این گونه اخبار یا مطالب چیزی بجز سوزش برخی از رسانه ها و افراد لنگی نیست که  هنوز باور ندارن که 4 دربی رو پشت سر هم باختن و اینکه با شرمساری رتبه خودشونو تو جدول نگاه می کنن  و از این که فرهاد اماده ترین و بزرگترین بازیکن ایرانه دارن منفجر میشن. ما همیشه فرهاد رو دوست داشتیم و دوست داریم و دوست خواهیم داشت و هیچ رسانه یا فردی نمیتونه به ما از پولکی بودن فرهاد و یا ....  حرفی بزنه